Praktyki studenckie

Program praktyk Agencji MAart skierowany jest do studentów językoznawstwa, filologii, lingwistyki lub podobnych specjalizacji, którzy chcieliby się rozwijać w dziedzinie tłumaczeń i wiążą z tą branżą swoją ścieżkę kariery. Jest to unikalna możliwość poznania zasad obowiązujących w pracy związanej z usługami tłumaczeniowymi oraz zdobycia cennego doświadczenia i praktycznej wiedzy pod opieką profesjonalistów- jest to coś, czego w Twoim CV będą szukać przyszli pracodawcy.

W ramach praktyk w naszym biurze (min. 120 godzin) oferujemy studentom naukę pracy w środowisku tłumaczeniowym, szkolenia z zakresu obsługi nowoczesnych narzędzi CAT, możliwość poznania procesu weryfikacji oraz intensywne szkolenia wewnętrzne skupiające się na ćwiczeniach praktycznych i rozwijaniu umiejętności przydatnych w pracy tłumacza. Praktyki są bezpłatne, po ich ukończeniu student otrzymuje zaświadczenie o odbyciu praktyk wraz z oceną Project Managera.

Staż

Zapraszamy na staż absolwentów lub studentów 4 lub 5 roku filologii lub lingwistyki stosowanej. Kwalifikacja na podstawie próbki. Oferujemy na początek bezpłatny staż wdrożeniowy, a po jego pomyślnym zakończeniu – płatny staż na kolejne 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim (preferowany format Europass) z nr ref. "Staż" na adres: .

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: