Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działów Sprzedaży i Obsługi Klienta oraz koordynowanie procesów zarządzania dostawcami. Szukamy osoby otwartej, ambitnej, gotowej na naukę i zdobywanie doświadczenia w praktyce. Dzięki podwójnej ścieżce rozwoju osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w obszarach takich jak sprzedaż, HR oraz zarzadzanie projektami.

Podstawowe obowiązki:

  • wsparcie  kierownika projektu i działu obsługi klienta;
  • koordynacja współpracy z dostawcami i elementy HRM;
  • poszukiwanie dostawców do konkretnych projektów oraz przygotowywanie stosownej dokumentacji i raportów;
  • prowadzenie i aktualizacja baz danych w systemie CRM;
  • aktywne wsparcie sprzedaży:  pozyskiwanie nowych i odzyskiwanie utraconych klientów;
  • aktywna sprzedaż usług i rozwój współpracy z klientami (przetargi, telefon, targi, oferty, umowy itp.)

Oczekiwania:

  • status studenta (mile widziani studenci pierwszych lat studiów magisterskich, możliwość dostosowania wymiaru i czasu pracy do zajęć);
  • wcześniejszego doświadczenie nie jest konieczne (zapewniamy praktyczne szkolenie na stanowisku);
  • dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (wykorzystywany w pracy);
  • wymagana jest umiejętność pisania prostych tekstów w języku polskim (maile, ogłoszenia, teksty na stronę www) oraz w języku angielskim mile widziana;
  • umiejętność szybkiego uczenia się obsługi różnych aplikacji i programów;
  • odpowiedzialność, spostrzegawczość, dokładność i skrupulatność;
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • pozytywna energia, nastawienie na naukę i otwartość na wyzwania;
  • bezproblemowy kontakt z klientami i dostawcami;
  • orientacja na cel, aktywna realizacja wyznaczonych zadań;
  • wyjątkowa komunikatywność, łatwość uczenia się, umiejętność interpersonalne i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w niepełnym/elastycznym wymiarze godzin na umowę zlecenie;
  • praktyczne szkolenie z zakresu wykorzystania narzędzi CAT, CRM itp.
  • zdobywanie doświadczenia w kierunku następujących ścieżek kariery: zarządzania projektami, sprzedaż usług i obsługa klienta;
  • możliwość praktycznej nauki pracy biurowej, projektowej i współpracy z klientami i dostawcami;
  • rozwoju różnorodnych umiejętności przy obsłudze wielojęzycznych projektów;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w profesjonalnej firmie usługowej;
  • ciekawą pracę nad projektami w dynamicznym i młodym zespole;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: w tytule maila wpisując „Młodszy Asystent Projektu”.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja MAart Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”.